Kph_tryckportal_790x340

Kontakt

Huvudkontor och butik

Kungsängsvägen 21C, 753 23 Uppsala
Box 1963, 751 49 Uppsala
Tel. 018-781 81 00
Vi har öppet måndag till fredag 8.00 – 17.00
Bygg Uppsala: plott.uppsala@kph.se
Tryck/Expo Uppsala: tryck@kph.se
Övrig kontakt: info@kph.se

Expo/kopiering

Svederusgatan 1-3, (korsningen Fyrislundsgatan/Stålgatan), 754 50 Uppsala
Box 1963, 751 49 Uppsala
Tel. 018-781 81 00
Vi har öppet måndag till fredag 8.00 – 17.00, lunchstängt 12.00 – 13.00
Bygg Uppsala: plott.uppsala@kph.se
Tryck/Expo Uppsala: tryck@kph.se
Övrig kontakt: info@kph.se

Försäljningsvillkor

Kph Trycksaksbolaget AB, org.nr. 556443-0584
Köp och leveransvillkor ALG2010

Kontaktpersoner

Henrik Vannar sälj
018-781 81 04henrik.vannar@kph.se

Anders Skatt projektledare, sälj
018-781 81 02anders.skatt@kph.se

Anette Nilsson projektledare, sälj,
018-781 81 12anette.nilsson@kph.se

Lars Hedin projektledare, sälj
018-781 81 23lars.hedin@kph.se

Mikael Sydstrand projektledare, sälj
018-781 81 25mikael.sydstrand@kph.se

Timo Manninen produktionschef
018-781 81 30, timo.manninen@kph.se

Sara Djurström prepress, crossmedia & tryckportal
018-781 81 33, sara.djurstrom@kph.se

Maria Gilljam logistik
018-781 81 22, maria.gilljam@kph.se

Per Nyman ritningskopiering, intercopy.net
018-781 81 07, per.nyman@kph.se

 

Fyrislund

Carina Norrman ritningskopiering, intercopy.net
018-781 81 11, carina.norrman@kph.se

Bo Lindgren storformat/expo
018-781 81 08, bo.lindgren@kph.se

 

Carina Palm administration
018-781 81 00, carina.palm@kph.se

Lena Pettersson vd
018-781 81 01, lena.pettersson@kph.se

 

KPH - Sidebar misc

Det ska vara enkelt att beställa trycksaker. Hos oss tar det bara ett par klick!

Gå till Tryckportalen