Kph_tryckportal_790x340

Nu är vi samlade på ett ställe!

Kungsängsvägen 21C, 753 23 Uppsala
Postadress: Box 1963, 751 49 Uppsala
Tel. 018-781 81 00
Vi har öppet måndag till fredag 8.00 – 17.00

Tryck/Expo Uppsala: tryck@kph.se
Bygg Uppsala: plott.uppsala@kph.se

Övrig kontakt: info@kph.se

Kontaktpersoner

Anders Skatt projektledare, sälj
018-781 81 02anders.skatt@kph.se

Anette Nilsson projektledare, sälj
018-781 81 12anette.nilsson@kph.se

Maria Martinsson projektledare, sälj
018-781 81 09maria.martinsson@kph.se

Mikael Sydstrand projektledare, sälj
018-781 81 25mikael.sydstrand@kph.se

Timo Manninen coordinator tryck
018-781 81 30, timo.manninen@kph.se

Sara Djurström digitala lösningar, crossmedia & tryckportal
018-781 81 33, sara.djurstrom@kph.se

Maria Östby grafisk formgivare, prepress
018-781 81 14 maria.ostby@kph.se

Emma Djurström prepress, originalare
018-781 81 23emma.djurstrom@kph.se

Maria Gilljam logistik
018-781 81 22, maria.gilljam@kph.se

Per Nyman tryck,
018-781 81 07, per.nyman@kph.se

 

Carina Norrman ritningskopiering, Dox
018-781 81 11, plott.uppsala@kph.se

Bo Lindgren storformat/expo
018-781 81 08, bo.lindgren@kph.se

 

Lena Pettersson vd
018-781 81 01, lena.pettersson@kph.se

Försäljningsvillkor

Kph Trycksaksbolaget AB, org.nr. 556443-0584
Köp och leveransvillkor ALG2010

Välkomna!

KPH - Sidebar misc

Det ska vara enkelt att beställa trycksaker. Hos oss tar det bara ett par klick!

Gå till Tryckportalen